استاندارد های میز ال سی دی

انواع نمایشگرهای ال سی دی و ال ای دی امروزه بیشترین کاربرد در منازل هر ایرانی را دارد و به همین دلیل نمایشگر بیشتر از دیگر لوازم منزل تحت دید افراد قرار میگیرد پس اگر ما بخواهیم یک منزل شیک و مدرن داشته باشیم اولین جایی که باید دکوراسیون خوبی داشته باشد را میز ال سی دی و ال ای دی در نظر بگیریم. میز ال سی دی و ال ای دی انواع مختلفی دارد که معمولترین و رایجترینهای آنها میز شیشه ای و میز ام دی اف میباشد. البته لازم به ذکر است که میز های شیشه ای دوران خود را تموم کرده و جای خود را به دکورهای ام دی اف داده است.
میز های ال سی دی و ال ای دی شیشه ای
درساخت میز های از شیشه های نشکن (سکوریت) که در حالت معمولی مقاومت آن چند برابرشیشه های دودی موجود در بازار می باشد استفاده شده است که حتی در صورت شکستن شیشه به تکه های کوچک با لبه های پهن تبدیل میشود که به شما آسیبی نرساند لازم به ذکر است در مونتاژ این نوع میزها باید از نشیمن ال سی دی و ال ای دی شروع به مونتاژ کرد انواع اتصالها این میز توسط پیچ و مهره می باشد.
میز های ال سی دی و ال ای دی ام دی اف
در ساخت این نوع میز های ال سی دی و ال ای دی از صفحات ام دی اف و لترون با روکشهای ملامینه و های گلاس و انواع نوارهای کاغذی و پی وی سی استفاده شده است با توجه به مقاوم بودن این صفحات در برابر رطوبت، اسید، ضربه و خش، و با توجه به اینکه در صفحات ام دی اف می توان انواع مدل های میز ال سی دی و ال ای دی با رنگبندی های بسیار متنوع ساخت، امروزه بیشترین کاربرد را در میز ال سی دی و ال ای دی دارد.لازم به ذکر است در میز ال سی دی و ال ای دی اگر نخواهیم ال سی دی و ال ای دی را بروی پایه خودش قرار بدهیم میتوان از انواع براکت استفاده کرد براکت ها به دو گونه میباشند دیواری و میزی در حالت دیواری قابل نصب بر روی دیوار میباشد و برای کسانی که میخواهند کمترین فضا را به ال سی دی بدهند مناسب میباشد ولی ممکن است برای ویدئو و ریسور باز هم به میز احتیاج پیدا کنند اما در حالت میزی براکت بر روی میز نصب میشود و برای جلوگیری از افتادن توسط کودکان و همچنین ارتفاع بلندتر و چرخش آسان مناسب ميباشد. در زیر ابعاد استاندارد یک مدل زمینی میز ال سی دی را میبینید.

abaad

Comments: 1

  1. ممنونم از اطلاعات خوبتون

Leave a Comment!

You must be logged in to post a comment.

Related Posts