نحوه سفارش کابینت

نحوه سفارش کابینت

نحوه سفارش کابینت به دلفان دکور
اگر میخواهید کابینت سفارش دهید باید با همه مواردی که در زیر یاداشت میکنم آشنا باشید که خدایی نکرده سوتفاهم پیش نیاد.

 1. طریقه محاسبه کابینت آشپزخانه متر طول میباشد و قیمت کابینت زمینی ۶۰% و دیواری ۴۰% از کل بهاء محاسبه میگردد.
 2. به کل مبلغ فاکتور ۱۰ درصد بابت حمل و نصب کابینت در داخل محدوده شهر تهران اضافه و در بیرون از محدوده کرایه حمل به عهده خریدارمی باشد.
 3. زیر ظرف شوئی و آبچکان کابینت در صورت استفاده از ورق PVC یا فومیزه بدنه مابالتفاوت ۳۰ درصد یک متر کابینت دریافت میگردد.
 4. فضای ماشین ظرفشوئی ، لباسشوئی ، یخچال فریزر و هر گونه لوازماتی که بجای کابینت در آشپزخانه جاسازی شود در متراژ کابینت محاسبه نمی شود.
 5. کانتر (اپن) با نمای درب و یک صفحه دو لب گرد ۵/۱ برابر قیمت زمینی به متراژ طول و کانتر با نمای درب و دو صفحه لب گرد پله دار به قیمت یک متر کامل زمینی و دیواری قیمت گذاری می گردد و کابینت اپن بنام جزیره از عمق ۶۰ تا ۱۲۰ سانتی متر دو برابر قیمت زمینی محاسبه می گردد.
 6. ویترین با نما بغل شیشه خور با ارتفاع ۹۰ سانتیمتر به میزان ۵/۱ برابر متراژ طول دیواری محاسبه می شود و ویترین بلند متراژ ۹۰ سانتیمتر با نمای بغل شیشه خور ۲ برابر متراژ طول دیواری محاسبه میگردد.
 7. کمد بلند و جای ماکروویفر ۳ برابر قیمت زمینی محاسبه میگردد.
 8. بهای اجناس جانبی از قبیل هود – سینگ – پشتی – گاز توکار – شیشه – آینه – لامپ – وسایل الکتریکی – دستگیره های خارجی – صفحه روی ماشین – کلیه سبدهای داخل کابینت و یراق آلات فانتزی – سطل زباله ریلی و کلیه وسایل زینتی بطور جداگانه محاسبه و به مبلغ فاکتور اضافه میگردد.
 9. در صورت خرید لوازم جانبی توسط سفارش دهنده، اجرت نصب آنها جداگانه محاسبه می شود. به عنوان مثال نصب و برق کشی لامپ هالوژن جداگانه حساب میشود.
 10. کابینت های دیواری و زمینی که از عمق استاندارد آن خارج شود تفاوت عمق محاسبه می گردد، بعنوان مثال هر ۱۰ سانتی متر عمق زیاد برابر ۱۰ سانتی متر به طول زمینی و یا دیواری اضافه می گردد.
 11. کابینت ها با بدنه زمینی عمق استاندارد ۵۵ سانتی متر و صفحه ۶۰ سانتی متر و کابینت دیواری با درب ۳۰ سانتی متر می باشد و چنانچه عمق کابینت بنا به در خواست مشتری کمتر ساخته و نصب گردد محاسبه آن طبق کابینت استاندارد صورت می گیرد.
 12. صفحه های کابینت استاندارد با ضخامت ۳۲ میلیمتری شرکتی استاندارد می باشد و صفحات با ضخامت 50 میلیمتری شرکتی 10 درصد بیشتر از ۳۲ میلیمتری تمام میشود. صفحه های جلو نواری دوبل یا دور دوبل یا لترون استاندارد نبوده و 10 درصد کمتر از ۳۲ میلیمتری شرکتی تمام میشود.
 13. شیشه های ویترین ها از نوع ساده می باشد و اگر سند بلاس و رفلکس و آئینه باشد تفاوت آن به فاکتور اضافه می شود .
 14. جکهای معمولی روی کار هستند ولی جکهای فانتزی به فاکتور اضافه میشود.
 15. چنانچه مشتری قبل از ساخت به هر عللی منصرف شد هزینه رفت وآمد و نقشه و طراحی گرفته میشود (هزینه ایاب و ذهاب و طراحی سه بعدی) و اگر کابینتها ساخته شده بود با تعیین کارشناسی خسارت آن محاسبه و گرفته میشود
 16. ساخت و نصب شلف ها یا قید های تاج دار بین کابینت از متراژ کسر و قیمت آن به فاکتور اضافه شود.
 17. هزینه حمل کابینت به طبقات ساختمان به عهده خریدار می باشد.

اگر میخواهید طرح کابینت شما توسط دلفان دکور طراحی و برآورد قیمت شود لطفا متراژ کابینت را با خودکار در یک تصویر مطابق شکل زیر برای تلگرام یا اینستاگرام یا واتساپ شماره 09124853724 ارسال کنید.

شرایط کاری به این شکل است که شما طرح کابینت مورد نظر را برای ما ارسال کرده و ما قیمت حدودی را تخمین میزنیم و اگر شما با قیمت ما مشکل نداشتید و مایل بودید آدرس را ارسال میکنید تا ما برای اندازه گیری، طراحی و برآورد دقیق قیمت خدمت برسیم (اندازه گیری و برآورد هزینه رایگان میباشد).

هزینه طراحی 3D در صورت سفارش دادن رایگان می شود). بعد از طراحی و موافقت شما قرارداد نوشته و تاریخ تحویل مشخص میشود.

سفارشات شهرستان نیز پذیرفته میشود برای اطلاعات بیشتر درباره نحوه ی سفارش با شماره زیر تماس بگیرید، با تشکر مهندس سید مازیار دلفانی
09124853724

Leave a Comment!

You must be logged in to post a comment.

Related Posts