کمد دیواری چیست؟

کمد دیواری چیست؟

کُمُد یا یا گنجه اتاقک یا فضای است که در خانه برای مرتب کردن وسایل منزل و اتاق ها می توان استفاده نمود معمولا از کمد دیواری برای آویزان کردن و نگهداری لباس‌ها، جای رختخواب، جای اثاثیه منزل

(جارو برقی یا چرخ خیاطی و…)

و قسمت بالای کمد برای انباری استفاده می‌شود. کمدهای جدید بیشتر در اتاق خواب و در میان دیوار به‌طوری‌که از نظر ظاهری جلب توجه نکند یا به صورت مجزا و مانند یک قفسه ساخته می‌شود.

این وسیله ی پر کاربرد بر روی دیوار نصب شده البته باید در نظر داشت که برای داشتن یک کمد دیواری باید حتما فضایی برای آن در یکی از دیوار های وجود داشته باشد.
کمد دیواری را در طرح ها و نقش های مختلفی ساخته و برای فروش آماده می کنند و همین امر دست خریدار را برای انتخاب طرح دلخواه باز می گذارد و شما در صورتی که مایل به داشتن یک کمد دیواری زیبا و شکیل هستید می توانید بنا بر سلیقه خود طرح کمد دیواری مورد نظر خود را انتخاب نمایید.


استفاده از کمد دیواری از سالها پیش در ایران رواج پیدا کرد و کم کم بر تعداد خانه هایی که از کمد دیواری بهره می برند افزوده شد شما میتوانید با طبقه بندی و استفاده از انواع اکسسوری ها، از تمام فضاهای داخلی کمد دیواری به بهترین شکل ممکن استفاده کنید و همین امر سبب شد تا طراحان به فکر افزایش طرح ها و رنگ ها و نوع طبقه بندی و یراق آلات در تولید کمد دیواری شوند تا بتوانند با اعمال تنوع فروش بیشتری در این زمینه داشته باشند و سلیقه های بیشتری را پوشش دهند. برای آشنایی با انواع کمد دیواری روی لینک مربوطه کلیک کنید.

Leave a Comment!

You must be logged in to post a comment.

Related Posts